Aktualności

Łuków: Odpowie za usiłowanie zabójstwa

Data publikacji 03.10.2017

Tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy, to środek zapobiegawczy jaki zastosował łukowski sąd wobec 21-latka z gminy Serokomla. Młody mężczyzna jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa swojego 22-letniego znajomego.

    W  sobotnią noc  dyżurny łukowskiej komendy policji został powiadomiony o przywiezieniu do ośrodka zdrowia młodego mężczyzny z raną klatki piersiowej,. Jak się okazało wcześniej został ugodzony nożem. 22-latek w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Jeszcze tej nocy policjanci ustalili, że młody mężczyzna w trakcie kłótni i przepychanek został uderzony nożem, przez swego 21-letniego znajomego. 21-letni mieszkaniec z gminy Serokomla został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania młody mężczyzna miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Usłyszał on już zarzut.

   Dzisiaj łukowski sąd przychylił się do wniosku Policji oraz Prokuratury i zastosował wobec niego środek zapobiegawczy. Najbliższe trzy miesiące młodzieniec spędzi w areszcie tymczasowym. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

MJ.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 6.97 MB)

Powrót na górę strony