Aktualności

Chełm: Zatrzymany chełmianin poszukiwany 10 listami gończymi

Data publikacji 17.08.2017

Kryminalni z chełmskiej komendy zatrzymali 27-letniego mieszkańca Chełma, który przed funkcjonariuszami ukrył się w wersalce na, której leżał starszy człowiek. Mężczyzna poszukiwany był 10 listami gończymi. Ukrywał się od kilku lat przebywając najprawdopodobniej za granicą. Ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko mieniu oraz życiu i zdrowiu, za które orzeczono kary pozbawienia wolności. Dzisiaj został już doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary ponad 6 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego chełmskiej komendy realizując posiadanie informacje, zatrzymali wczoraj 27-letniego mieszkańca Chełma. Był on poszukiwany 10 listami gończymi za przestępstwa przeciwko mieniu oraz życiu i zdrowiu. Za czyny te orzeczono kary pozbawienia wolności, łącznie teraz mężczyzna spędzi "za kratkami" ponad 6 lat. Mężczyzna zaskoczony był wizytą policjantów. Ukrył się przed nimi w wersalce, na której leżał starszy człowiek. To jednak nie powstrzymało mundurowych przed jego zatrzymaniem i szybko odkryli jego "kryjówkę".

Dzisiaj 27-latek został już doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary ponad 6 lat pozbawienia wolności.

E.C.

Powrót na górę strony