Aktualności

Lublin: Znalazła portfel i zadzwoniła na Policję

Data publikacji 08.08.2017

21-letnia mieszkanka Lublina znalazła portfel z zawartością znacznej ilości gotówki oraz dokumentami i poinformowała o tym Policję. Dzięki właściwej reakcji uczciwej kobiety, znalezione rzeczy trafiły do właścicielki.

W nocy z piątku na sobotę  do dyżurnego miasta zadzwoniła 21-letnia  mieszkanka Lublina, która poinformowała, że znalazła portfel leżący na chodniku przed jednym ze sklepów przy ul. 3-go Maja. Wewnątrz znajdowały się dokumenty: dowód osobisty, prawo jazdy, karta bankomatowa oraz znaczna ilość gotówki.

Kobieta wraz ze znalezionym portfelem czekała na miejscu aż przybyli policjanci i przekazała im znalezioną rzecz. Jak się okazało portfel wraz zawartością dokumentów i pieniędzy w kwocie 2800 zł należał do 58-letniej mieszkanki Lublina, która go zgubiła. W niedzielę zguba trafiła do bardzo zaskoczonej właścicielki, która nie kryła radości z faktu jej odzyskania. Była wdzięczna kobiecie, dzięki której znalazła się jej własność.

Do podziękowań dla 21-latki dołączają się również policjanci, kierując słowa uznania za jej uczciwą i obywatelską postawę.

K.K.

Powrót na górę strony