Krasnystaw: sierż. Anna Kędra mistrzynią MTB policjantów woj. lubelskiego

Data publikacji 02.08.2017

sierż. Anna Kędra została najlepszą zawodniczką w I Mistrzostwach MTB policjantów woj. lubelskiego, które odbyły się w minioną niedzielę w Janowie k. Chełma. To nie jedyne sukcesy naszej policjantki. W ubiegłym roku była pierwsza w Wyścigu Kolarskim Służb Mundurowych w Hrubieszowie.

W miniona niedzielę w Janowie k. Chełma odbyły się pierwsze mistrzostwa województwa lubelskiego w kolarstwie górskim. Zawody te zorganizowane były przez fundację Maratony Kresowe a niedzielna impreza odbyła się pod nazwą „O Niedźwiedzi Pazur”. Po raz pierwszy w ramach tego cyklu zorganizowano mistrzostwa MTB Policjantów województwa lubelskiego. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 31 km z podziałem na kategorie kobiet i mężczyzn.

Pierwsze miejsce w kategorii kobiet zajęła sierż. Anna Kędra z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. Bardzo wymagającą 31-kilometrową trasę pokonała ona w czasie 1:48:12. W klasyfikacji łącznej maratonu uplasowała się na 15 pozycji.

To nie jedyne sukcesy naszej policjantki. W ubiegłym roku była pierwsza w Wyścigu Kolarskim Służb Mundurowych w Hrubieszowie. Zajęła trzecią lokatę w „Eurobiegach 2016”. Wielokrotnie zajmowała punktowane miejsca w „Duathlonach” i wielu innych imprezach sportowych.

W Najbliższy piątek wystartuje w Mistrzostwach Polski Policji Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej gdzie będzie reprezentować nasz garnizon. Trzymamy Kciuki!!!!