Aktualności

Lublin: Patrole rowerowe w akcji

Data publikacji 16.06.2017

Policyjny patrol rowerowy z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zatrzymał wczoraj poszukiwanego mężczyznę. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec powiatu prudnickiego, który ma do „odsiadki” ponad rok pozbawienia wolności. Dzisiaj mężczyzna trafił już do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary. Policyjne patrole rowerowe pełnią służbę nad Zalewem Zemborzyckim w godz. 10:00 – 18:00.

Wczoraj jadący nad Zalew Zemborzycki policyjny patrol rowerowy około godz. 11:20 na ulicy Nowy Plac Targowy podjął czynność legitymowania wobec mężczyzny podejrzanego o spożywanie alkoholu w miejscu objętym zakazem spożywania. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec powiatu prudnickiego. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie wyszło na jaw, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Opolu, celem odbycia kary ponad roku pozbawienia wolności. 35-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj trafił już do Aresztu Śledczego w Lublinie celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Policyjne patrole rowerowe z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie pełnią służbę nad Zalewem Zemborzyckim w godz. 10:00 – 18:00. Od początku sezonu policjanci z patrolu rowerowego zatrzymali m. in. dwóch sprawców kradzieży rozbójniczej, dwie osoby które posiadały przy sobie narkotyki, nietrzeźwego rowerzystę oraz 3 osoby poszukiwane.

K.K.

Powrót na górę strony