Aktualności

Krasnystaw: Najbardziej rozpoznawalny dzielnicowy powiatu

Data publikacji 15.06.2017

W Krasnymstawie zakończył się plebiscyt na najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego powiatu. Został nim sierż. Paweł Jaźwiński – dzielnicowy gminy Krasnystaw.

W Komendzie Powiatowej Policji w Krasnymstawie zakończył się plebiscyt na najlepszego dzielnicowego. Konkurs miał na celu wyłonienie najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego w powiecie krasnostawskim. Każdy mógł oddać swój głos za pomocą smsa, kuponu lub za ankiety znajdującej się na stronach lokalnych portali informacyjnych. Ponadto w ramach plebiscytu dzielnicowi musieli wykazać się w teście wiedzy.
       

Największą liczbę głosów zdobył sierż. Paweł Jaźwiński – dzielnicowy gminy Krasnystaw. Łącznie uzyskał on w plebiscycie 1073 punkty. Zaraz po nim, na miejscu drugim uplasował się mł. asp. Tomasz Zborowski – dzielnicowy rejonu nr I miasta Krasnystaw z wynikiem 1028 punktów. Trzecie miejsce zajął st. asp. Piotr Pawlak z Posterunku Policji w Izbicy.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.  
       
Wręczenie nagród ufundowanych przez Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie dla dwóch najlepszych dzielnicowych nastąpi na uroczystościach z okazji Święta Policji w miesiącu lipcu 2017r.

P.W.


 

Powrót na górę strony