Aktualności

Tomaszów Lub.: Już mieli podzielić dopalacze, gdy "odwiedzili" ich policjanci

Data publikacji 23.03.2017

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali wczoraj czterech mężczyzn. Podczas przeszukania mieszkania, w którym przebywali policjanci znaleźli dopalacze, marihuanę i sprzed potrzebny do dalszej dystrybucji tych środków. W trakcie kolejnych przeszukań operacyjni znaleźli także broń palną i papierosy bez polskich znaków akcyzy. Wszyscy zatrzymani już wcześniej łamali prawo. Wszyscy trafili już do policyjnego aresztu.

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali wczoraj czterech mężczyzn. Podczas przeszukania mieszkania, w którym przebywali policjanci znaleźli  dopalacze, marihuanę i sprzed potrzebny do dalszej dystrybucji tych środków. W trakcie kolejnych przeszukań operacyjni znaleźli także  broń palną i papierosy bez polskich znaków akcyzy. Wszyscy zatrzymani już wcześniej łamali prawo. Wszyscy trafili już do policyjnego aresztu.

Wczoraj do mieszkania w centrum miasta weszli tomaszowscy operacyjni z Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową.  Mieli informacje, że pod tym adresem mogą znajdować się nielegalne substancje.

W mieszkaniu znajdowało się trzech mężczyzn. Najwyraźniej nie spodziewali się gości, gdyż policjanci zastali ich podczas konsumpcji piwa i  grania w gry.

Policjanci nie mieli kłopotów ze znalezieniem tego czego szukali, bo te nielegalne substancje znajdowały się na widoku - na stoliku  w pokoju. Rozsypany i ułożony biały proszek  gotowy był do zapakowania i sprzedaży.

Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy miasta w wieku 20-32 lat, znani już wcześniej za konflikty z prawem. Jak się okazało, jeden z mężczyzn miał pecha, bo  znalazł się w tym mieszkaniu, gdyż przyszedł właśnie po zakup działki narkotyku. 32- letni mieszkaniec Tomaszowa został zatrzymany gdy wychodził z lokalu mając sobie dopalacze.

W mieszkaniu oprócz blisko 50 g dopalacza i kilku gram marihuany została zabezpieczona waga. Ponadto w samochodzie właściciela mieszkania - 23-latka, została ujawniona broń palna, naboje, i kolejna  waga. Samochód  23-latka najprawdopodobniej był również wykorzystywany do sprzedaży substancji zabronionych, bo  mogła o tym świadczyć tafla szkła pobrudzona białym proszkiem, która znajdowała się w bagażniku.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania innego z mężczyzn funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 10 g dopalacza oraz blisko 350 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do tomaszowskiej komendy gdzie trwają czynności z ich udziałem. Dla żadnego z nich nie jest to pierwszy raz kiedy złamali prawo.

AL

Powrót na górę strony