Aktualności

Puławy: Tragiczny w skutkach pożar domu

Data publikacji 10.02.2017

Puławscy policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności pożaru domu, do którego doszło w jednej z miejscowości w gminie Baranów. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł właściciel domu. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

    Wczoraj, przed godziną 15:00 dyżurny puławskiej komendy został powiadomiony o pożarze domu jednorodzinnego w jednej z miejscowości w gminie Baranów w powiecie puławskim. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że w trakcie akcji gaśniczej, w jednym z pomieszczeń strażacy znaleźli częściowo zwęglone zwłoki 60-letniego właściciela domu. Mężczyzna był osobą obłożnie chorą, mieszkał sam. Na miejscu przeprowadzone zostały oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Najprawdopodobniej przyczyną pożaru było zaprószenie ognia przez właściciela domu.

    Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone i przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

E.R.K

Powrót na górę strony