Aktualności

Lubartów: Zderzenie podczas wyprzedzania

Data publikacji 07.02.2017

Dzisiaj rano w miejscowości Annówka doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Czołowo zderzyły się ze sobą ford i chevrolet. Mimo poważnych uszkodzeń pojazdów nikomu nic poważnego się nie stało.

   Zdarzenie miało miejsce o godzinie 7.00 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Annówka. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący fordem 28-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego wyprzedzał jadący przed nim pojazd. Niestety źle ocenił możliwość wykonania tego manewru i nie zdążył wrócić na swój pas ruchu zderzając się z jadącym z przeciwka chevroletem. Poważnie uszkodzone pojazdy wpadły do rowu po przeciwległych stronach drogi. Mimo, że wszystko wyglądało bardzo groźnie nikomu z trzech osób podróżujących chevroletem nic się nie stało.

   Żadnych obrażeń nie odniósł też kierowca forda. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Policjanci postanowili kierowcy forda zatrzymać prawo jazdy za stworzenie poważnego niebezpieczeństwa na drodze. O tym na jak długo 28-latek rozstanie się z tym dokumentem zdecyduje sąd. Sąd też rozstrzygnie o karze jaką poniesie za spowodowanie tej kolizji.

G.P.

Powrót na górę strony