Aktualności

Ryki: Ofiara mrozów w powiecie ryckim

Data publikacji 13.01.2017

Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności śmierci 58-latka, którego zwłoki znaleziono w gminie Nowodwór. Wstępne ustalenia wskazują, że przyczyną śmierci mogło być wychłodzenie organizmu.

Wczoraj rano w jednej z miejscowości na terenie gminy Nowodwór mieszkaniec ujawnił zwłoki mężczyzny. Okazał się nim 58-letni mieszkaniec gm. Nowodwór, który wcześniej prawdopodobnie spożywał alkohol na terenie miejscowości. Dokładną przyczynę śmierci wykaże sekcja zwłok. Wstępne ustalenia wskazują jednak, że zgon mężczyzny mógł nastąpić na skutek wychłodzenia organizmu.

W okresie zimowym, kiedy temperatura na zewnątrz spada, nie zapominajmy, że wśród nas są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Osoby będące pod działaniem alkoholu, osoby starsze lub dzieci nie powinny być pozostawiane same. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję pod numerem 997, 112 lub pogotowie ratunkowe w przypadku ujawnienia przebywania takich osób w sytuacji zagrożenia wychłodzeniem organizmu. Niezwłoczna reakcja może ocalić komuś życie.

J.W.

Powrót na górę strony