Aktualności

Kraśnik: Uczennica wyróżniona przez komendanta

Data publikacji 03.01.2017

Podczas lekcji w Szkole Podstawowej nr 2 w Kraśniku Komendant Powiatowy Policji wyróżnił za zaangażowanie i właściwą postawę jedną z uczennic. Dziewczynka po spotkaniu przeprowadzonym z policjantami z kraśnickiej komendy z własnej inicjatywy przygotowała tablicę stopni policyjnych.

Policjanci z kraśnickiej komendy prowadzą w ramach profilaktyki społecznej spotkania z uczniami szkół w powiecie. Po jednym z takich spotkań na którym były poruszane tematy bezpieczeństwa oraz omawiana praca policjantów uczennica klasy 4 Szkoły podstawowej nr 2 Emilia Gozdalska wykazała się dużym zaangażowaniem i przygotowała tablicę ze stopniami policyjnymi. Tablica wisi obecnie w jej klasie i każdy z uczniów może zapoznać się z dystynkcjami.

Informacja o zaangażowaniu uczennicy dotarła do Komendanta Powiatowego Policji w Kraśniku, który postanowił osobiście poznać dziewczynkę i nagrodzić jej aktywną postawę. Dzisiaj policjanci tym razem wraz z kraśnickim komendantem nadkom. Markiem Tchórzem ponownie odwiedzili szkołę podstawową nr 2 Kraśniku celem wręczenia Emilce maskotki służbowego koziołka, pozostałym uczniom słodycze i opaski odblaskowe, oraz pogratulować wychowawczyni dzieci rozwijania w uczniach pasji aktywności także pozaszkolnej.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy, jednocześnie wyrażamy przekonanie, że Emilka i jej przyjazna Policji postawa będzie przykładem dla swoich rówieśników.

J.M.

Powrót na górę strony