Krasnystaw: Policjanci zwycięzcami turnieju piłki halowej

Data publikacji 02.01.2017

Pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie w turnieju piłki halowej. Zawody odbyły się 31 grudnia w Izbicy. Ponadto bramkarz z krasnostawskiej komendy został uznany za najlepszego golkipera turnieju.

Zawody organizowane przez GKS Ruch Izbica odbyły się 31-grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół w Izbicy. Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą została reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. Mundurowi nie przegrali podczas turnieju żadnego spotkania, a zremisowali tylko jedno. Ponadto najlepszym bramkarzem turnieju został asp. szt. Jacek Kawęcki, a sierż. Michał Gałka wpisał się na drugą pozycję najlepszych strzelców turnieju.

Na zakończenie zawodów organizatorzy wręczyli reprezentacji Policji statuetkę oraz dyplomy. Turniej zakończyły huczne obchody jubileuszu 90-lecia Klubu z Izbicy. Gratulujemy zwycięzcom!