Aktualności

Kraśnik: Marihuana i tabletki ekstazy zabezpieczone podczas przeszukania

Data publikacji 29.12.2016

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego odnaleziono susz marihuany i tabletki ekstazy oraz narzędzia do porcjowania, ważenia i hodowli marihuany. Ujawniono również starą broń. Za posiadanie narkotyków oraz nielegalnej broni zatrzymanemu grozi kara pozbawienia wolności do lat 8.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kraśniku wraz z kryminalnymi z Kraśnika realizując materiały operacyjne ustalili osobę, która według informacji posiadała znaczną ilość narkotyków. W trakcie przeszukania w mieszkaniu 26-letniego mężczyzny policjanci odnaleźli susz marihuany o wadze ponad 260 gramów oraz ok. 100 tabletek ekstazy. Policjanci odnaleźli również narzędzia do porcjowania i hodowli marihuany, a także starą broń.

Mieszkaniec Kraśnika trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna będzie odpowiadał za posiadanie narkotyków oraz nielegalnej broni. Trwa ustalanie, czy młody mężczyzna nie rozprowadzał posiadanych narkotyków oraz to jak wszedł w ich posiadanie.

Teraz zatrzymanemu grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

J.M.

Powrót na górę strony