Aktualności

Kraśnik: Groźny wypadek na Al. Tysiąclecia

Data publikacji 29.12.2016

Policjanci z Kraśnika ustalają okoliczności i przyczyny zdarzenia do którego doszło wczoraj w Kraśniku. Kierujący samochodem osobowym zjechał na lewą stronę jezdni, a następnie do przydrożnego rowu i uderzył w przepust. Obrażeń doznało dwóch mężczyzn, kierowca i pasażer pojazdu. Obaj z ciężkimi obrażeniami trafili do szpitala.

Na Alei Tysiąclecia w Kraśniku, wczoraj  po godz. 14:00 doszło do poważnego wypadku drogowego. Kierujący hondą 21-latek stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę jezdni do przydrożnego rowu i uderzył w przepust.

W rozbitym samochodzie uwięzione zostały 2 osoby. Pierwszej pomocy poszkodowanym udzielili jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych policjanci Oddziału Prewencji Policji w Lublinie powracający ze służby oraz funkcjonariusze WRD w Kraśniku. Policjanci zabezpieczyli  miejsce zdarzenia i prowadzili czynności ratunkowe do czasu przyjazdu Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego. Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego uwolnili rannych, nieprzytomnych mężczyzn. Na miejsce został wezwany śmigłowiec LPR, który zabrał do szpitala w Lublinie kierowcę samochodu, pasażer został przewieziony do szpitala w Kraśniku. Stan obu poszkodowanych jest bardzo ciężki.

Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia. Na ich podstawie zostanie określona przyczyna wypadku.

J.M.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 11.56 MB)

Powrót na górę strony