Aktualności

Kraśnik: UWAGA - Ślisko na drogach. Dachowanie pojazdu w Bystrzycy

Data publikacji 23.12.2016

Pogarszają się warunki jazdy na drogach. Śliska nawierzchnia i nieostrożna jazda były najprawdopodobniej przyczyna zdarzenia drogowego w pobliżu miejscowości Bystrzyca, gm. Zakrzówek. Kierujący oplem stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze gzdie dachował. W pojeździe jechało 4 osoby. Kierujący oplem został przewieziony do szpitala.

Policjanci z Kraśnika wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego w pobliżu miejscowości Bystrzyca, gm. Zakrzówek. Samochód osobowy zjechał na pobocze drogi i dachował. Wstępną przyczyną zdarzenia było nie zachowanie ostrożności kierującego oplem na śliskiej nawierzchni drogi. W pojeździe znajdowało się 4 osoby. Na miejsce udały się służby ratunkowe. Kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Droga w miejscu zdarzenia ze względu na padający i zamarzający deszcz jest bardzo śliska.

Apelujemy i ostrzegamy wszystkich kierujących – warunki na drogach się pogarszają, opady deszczu zamarzają na asfalcie. Jest bardzo ślisko, zwłaszcza na drogach lokalnych. Zwolnijmy i zachowajmy ostrożność. Na drogach dodatkowo panuje duży, przedświąteczny ruch.

J.M.

Powrót na górę strony