Aktualności

Lublin: Wpadł, bo znęcał się nad rodziną

Data publikacji 21.12.2016

Za rozbój oraz znęcanie się nad rodziną odpowie 33-letni mieszkaniec Lublina. Wczoraj mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z VI komisariatu za znęcanie nad rodziną. Wtedy też został rozpoznany jako sprawca rozboju. Jego wizerunek został upubliczniony na stronach Policji. Do napadu doszło w sierpniu przy al. Tysiąclecia. Zaatakował kobietę a kiedy upadła, zerwał jej z szyi złoty łańcuszek. Teraz sprawą zajmują się policjanci z I komisariatu, którzy będą wnioskować o tymczasowy areszt dla 33-latka.

   Do zdarzenia doszło 19 sierpnia przy Aleje Tysiąclecia 5 w rejonie przystanku MPK. Mężczyzna dokonał rozboju na kobiecie. Uderzył ją a kiedy upadła zerwał jej z szyi złoty łańcuszek. W trakcie ucieczki nagrał się na kamerę, która jest umieszczona w pobliżu.

   Wczoraj policjanci z VI komisariatu otrzymali zgłoszenie o znęcaniu. Mając wniosek rodziny o ściganiu sprawcy zatrzymali wskazanego mężczyznę Okazał się nim 33-latek. Wtedy też został rozpoznany jako sprawca rozboju. Podczas przeszukania mieszkania policjanci ujawnili skradziony łańcuszek. Mężczyzna był już karany więc odpowie w warunkach recydywy. Dziś mężczyzna usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt.

AF.

Powrót na górę strony