Aktualności

Kraśnik: Policjanci z wizytą u małych pacjentów

Data publikacji 19.12.2016

Policjanci z Kraśnika zrzeszeni w Niezależnym Samorządnym Związku Zawodowym Policjantów pod patronatem Komendanta Powiatowego odwiedzili pacjentów oddziału dziecięcego Szpitala Rejonowego w Kraśniku. Z rąk Komendanta dzieci otrzymały słodkie prezenty oraz odblaski. W spotkaniu uczestniczył również „Sierżant Poli”- policyjna maskotka, Święty Mikołaj oraz wspierający akcję nauczyciele i dzieci z Publicznego Gimnazjum Publicznego w Stróży oraz Szkoły Podstawowej w Stróży. Przedświąteczna wizyta miała na celu umilenie chorym dzieciom czasu spędzanego w szpitalnych salach.

Komendant Powiatowy Policji w Kraśniku wraz z przedstawicielami NSZZ Policjantów kraśnickiej komendy odwiedził pacjentów oddziału chorób dzieci i młodzieży Szpitala Rejonowego w Kraśniku. Wizyta miała na celu umilenie pobytu w szpitalu chorych dzieci. Mali pacjenci z rąk szefa kraśnickich policjantów nadkomisarza Marka Tchórza otrzymali słodkie prezenty i odblaski. Akcję wsparli nauczyciele oraz dzieci z Publicznego Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Stróży oraz Szkoły Podstawowej im. ks. Stanisława Zielińskiego w Stróży. Uczniowie tych szkół przygotowali kartki z życzeniami dla chorych kolegów i koleżanek.

Atrakcją odwiedzin był Święty Mikołaj ze swoimi pomocnikami i policyjna maskotka „Sierżant Poli”. W ich towarzystwie każdy mógł sobie zrobić zdjęcie pod choinką. Małym pacjentom komendant złożył życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i spędzenia spokojnych i zdrowych już  świąt w domach z rodziną. Wszystkim współorganizatorom i uczestnikom dziękujemy za wsparcie.

J.M.

Powrót na górę strony