Aktualności

Kraśnik: XII Turniej Halowej Piłki Nożnej Policjantów

Data publikacji 18.12.2016

Policjanci z KMP w Lublinie zdobyli I miejsce w XII Turnieju Halowej Piłki Nożnej Policjantów organizowanym przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Kraśniku i Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Lublinie. Nagrody i Puchary wręczali Wiceminister sportu Jarosław Stawiarski, z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie Pan Włodzimierz Pietroń, Wicestarosta Kraśnicki Mariusz Socha, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kraśniku ml. insp. Tomasz Zdybel oraz Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Lublinie asp. szt. Artur Garbacz.

Wczoraj w Kraśniku odbył się XII Turniej Piłki Halowej Policjantów Województwa Lubelskiego. W turnieju udział wzięło 16 drużyn reprezentujących KWP, KMP i KPP województwa lubelskiego. Rozgrywki odbywały się od godzin porannych na halach sportowych powiatu kraśnickiego. Eliminacje wyłoniły finalistów turnieju. Po zaciętych bojach pierwsze miejsce zajęli reprezentanci Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny z Łęcznej i Świdnika.

Puchary oraz nagrody zwycięzcom wręczali Wiceminister sportu sekretarz stanu Jarosław Stawiarski, z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie Pan Włodzimierz Pietroń, Wicestarosta Kraśnicki Mariusz Socha, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kraśniku ml. insp. Tomasz Zdybel oraz Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Lublinie asp. szt. Artur Garbacz.

Wszystkim drużynom gratulujemy, dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.

J.M.

Powrót na górę strony