Aktualności

Kraśnik: Wypadek w Kolonii Wyżnianka. Uwaga ślisko na drogach

Data publikacji 18.12.2016

Policjanci ostrzegają – na drogach lokalnych jest bardzo ślisko. Najprawdopodobniej śliska nawierzchnia była przyczyną wypadku w miejscowości Kolonia Wyżnianka gm. Dzierzkowice. Jadąca samochodem osobowym kobieta straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w ogrodzenie posesji i w drzewo. Obrażeń doznała kierująca oraz pasażer.

Policjanci z Kraśnika wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj ok. godz. 9:40 w miejscowości Kolonia Wyżnianka gm. Dzierzkowice. Kierująca samochodem marki Peugeot straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu, uderzyła w ogrodzenie posesji a następnie w drzewo. W wyniku zdarzenia obrażeń doznała kierująca i jej pasażer, oboje trafili do szpitala. Na szczęście nie doznali poważniejszych obrażeń.

Jedną z przyczyn mogło być oblodzenie nawierzchni. Na drodze, którą jechała kobieta jest bardzo ślisko, padający deszcz zamarza na powierzchni asfaltu. Podobne warunki mogą występować na wszystkich lokalnych drogach. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.

J.M.

Powrót na górę strony