Aktualności

Kraśnik: Marihuana i amfetamina zabezpieczona przez policjantów

Data publikacji 16.12.2016

Policjanci z Kraśnika zabezpieczyli dużą ilość środków odurzających. Marihuana i amfetamina została odnaleziona podczas przeszukania jednego z mieszkań w Kraśniku. Zatrzymany został 27-letni mężczyzna, właściciel narkotyków. Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego kraśnickiej komendy realizując ustalenia własne dokonali przeszukania w jednym z mieszkań w Kraśniku. Z zebranych materiałów  wynikało, że w mieszkaniu zgromadzone mogą być znaczne ilości narkotyków. Po wejściu do pomieszczeń funkcjonariusze odnaleźli popakowany w woreczki foliowe, przygotowany do sprzedaży susz jak również jeszcze nie podzielony narkotyk. W sumie ok. 100 gramów marihuany, w kolejnych foliowych pakunkach ujawnili biały proszek i tego samego koloru zbryloną substancję. Badanie testerem narkotykowym wykazało, iż jest to ponad 400 gramów amfetaminy. Ponadto policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczną, kraszer do mielenia narkotyków, pistolet gazowy i dużą ilość gotówki. Zabezpieczona gotówka może świadczyć, że mężczyzna handlował posiadanymi narkotykami. Policjanci ustalają do kogo mogły trafić rozprowadzane narkotyki.

Zatrzymany 27-letni mężczyzna, mieszkaniec Kraśnika przyznał, iż środki odurzające i pozostałe zabezpieczone przedmioty są jego własnością. W policyjnym areszcie oczekuje na decyzję prokuratora o zastosowaniu środka zapobiegawczego. Za posiadanie takiej ilości narkotyków mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

J.M.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 14.28 MB)

Powrót na górę strony