KWP: Lubelscy dziennikarze walczyli o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie

Data publikacji 25.11.2016

Dwudziestu czterech lubelskich dziennikarzy stanęło dziś do rywalizacji w zawodach strzeleckich o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie. Drużynowo najlepsza okazała się ekipa składająca się z reporterów Radia Lublin i RMF.FM. Liderem w zawodach indywidualnych został Pan Paweł Pietraś z portalu Lublin 112.

To nie pierwszy raz, kiedy przedstawiciele lubelskich mediów wzięli udział w zawodach strzeleckich organizowanych przez  Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie. O puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie w tym roku walczyło dwudziestu czterech dziennikarzy.

Zawody rozegrane zostały na policyjnej strzelnicy przy ul. Grenadierów w Lublinie.

Konkurencja polegała na oddaniu strzałów do oddalonej o 15 metrów tarczy w czasie 2 minut. Wśród uczestników zawodów znaleźli się zarówno amatorzy, jak i ci, dla których nie była to pierwsza „przygoda” na strzelnicy. Wszystkich zawodników łączył jeden cel: dobra zabawa i zdrowa rywalizacja.

Drużynowo największą liczbę punktów zdobyła ekipa składająca się z dziennikarzy Radia Lublin i RMF.FM w składzie: Mirosław Majewski, Tomasz Maczulski, Krzysztof Kot. Drugie miejsce w konkurencji grupowej wywalczyła drużyna  reprezentująca portal Lublin 112, w składzie: Paweł Pietraś, Hubert Głos i Marcin Skórski. Natomiast na trzeciej pozycji znaleźli się dziennikarze z Radia Złote Przeboje, w składzie: Mateusz Stanicki, Michał Mikulski, Anna Błaszczak.

Liderem w zawodach indywidualnych okazał się Pan Paweł Pietraś z portalu Lublin 112,  drugie miejsce wywalczył Pan Mirosław Majewski z Radia Lublin. Trzecie miejsce zajął Pan Marek Targoński z Lublin Today.

Puchary i pamiątkowe dyplomy wręczył zwycięzcom Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Paweł Dobrodziej.  Puchary ufundowane zostały przez  Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KWP w Lublinie.