Aktualności

Opole Lub.: Okradł, bo chciał zrobić na złość

Data publikacji 10.11.2016

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży z włamaniem do jednego z domów w gminie Opole Lubelskie. Jest to 17-latek który po alkoholowej libacji postanowił ukraść sprzęt grający swojemu znajomemu. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów.

    Pod koniec grudnia ubiegłego roku dyżurny opolskiej policji został powiadomiony przez mieszkańca gminy Opole Lubelskie kradzieży z włamaniem.  Kiedy pokrzywdzony przebywał ze świąteczną wizytą u krewnych, nieznany sprawca wyłamał drzwi wejściowe do jego domu, wszedł do środka i ukradł zestaw głośników do kina domowego.

   Okazało się, że sprawcą włamania jest 17 – letni Adam G. - mieszkaniec gminy Opole Lubelskie. Wczoraj mężczyzna został usłyszał zarzut dokonania kradzieży z włamaniem. W trakcie przesłuchania przyznał, że w grudniu ubiegłego roku, kiedy przechodził obok domu pokrzywdzonego postanowił, że zrobi mu na złość i ukradnie sprzęt grający. Wywarzył zamknięte drzwi i zabrał subwoofer oraz dwa głośniki od kina domowego.

   Policjanci odzyskali część skradzionego sprzętu. Niebawem wróci on do właściciela. 17 – latkiem zajmie się sąd. Adam G. złożył wniosek o możliwość dobrowolnego poddania się karze.

E.Ż

Powrót na górę strony