Aktualności

Biłgoraj: „Na podwójnym gazie” wjechał w dom

Data publikacji 31.10.2016

Policjanci biłgorajskiej komendy wyjaśniają szczegółowe okoliczności wczorajszego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń, wynika że 42-latek z gminy Obsza stracił panowanie nad pojazdem m-ki Rover i uderzył w dom mieszkalny. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący ma w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed Sądem.

Wczoraj po popołudniu dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pojeździe, który wjechał w dom mieszkalny w miejscowości Olchowiec. Przybyły na miejsce patrol potwierdził ten fakt. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący 42-latek z gminy Obsza jadąc samochodem m-ki Rover z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie w dom. Wspólnie z nim podróżował 43-letni pasażer, także mieszkaniec gminy Obsza Przeprowadzone przez mundurowych badanie alkomatem wykazało, że zarówno kierujący jak i pasażer byli nietrzeźwi, obaj mieli po niespełna 2 promile alkoholu w organizmie. Zostali przewiezieni z obrażeniami ciała do szpitala w Biłgoraju, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja wyjaśnia wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Teraz 42-letni kierowca za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym odpowie przed Sądem.

J.K.

Powrót na górę strony