Aktualności

Lublin: Policjanci uratowali 22-latka z pożaru

Data publikacji 30.10.2016

Policjanci z III komisariatu uratowali 22-latka, który nie mógł wydostać się z płonącego mieszkania. Mundurowi z patrolu wyważyli drzwi i wspólnie ze strażakami wydostali poszkodowanego. Mężczyzna z objawami zatrucia tlenkiem węgla został trafił do szpitala. Pomocy medycznej wymagali również policjanci, którzy również podtruli się tlenkiem węgla.

  Do pożaru doszło wczoraj po godzinie 17.00 przy ul. Kunickiego w Lublinie. Z jednego z mieszkań nie mógł się wydostać 22-letni mężczyzna. Policjanci natychmiast zdecydowali o wyważeniu drzwi. Kiedy to im się udało weszli do płonącego mieszkania i wspólnie z przybyłymi na miejsce strażakami wynieśli poszkodowanego. 22-latek został przetransportowany do szpitala z objawami zatrucia tlenkiem węgla.

  Podczas kolejnych działań na miejscu pożaru policjanci wraz ze strażakami ewakuowali jeszcze 4 osoby. Niestety sami policjanci również podtruli się tlenkiem węgla. Została im udzielona pomoc medyczna w szpitalu. Na szczęście dzielnym policjantom z patrolówki sierż. Kamilowi Skoczylasowi i Markowi Stola nie zagraża niebezpieczeństwo utraty zdrowia. Jak wynika ze wstępnych ustaleń do pożaru doszło najprawdopodobniej w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej

AF.      

Powrót na górę strony