Aktualności

Krasnystaw: Marihuana w piecu kaflowym

Data publikacji 26.10.2016

Wczoraj policjanci przeszukali niezamieszkałą posesję w Krasnymstawie. W budynku mieszkalnym 27-letni syn właścicielki suszył konopie i przechowywał ponad 600 gram marihuany. Część marihuany ukrył w piecu kaflowym. Został zatrzymany w policyjnym areszcie, wkrótce usłyszy prokuratorskie zarzuty.

    We wtorek krasnostawscy policjanci realizując ustalenia własne, dokonali przeszukania niezamieszkałej posesji na terenie miasta. Z posiadanych informacji wynikało, iż syn właścicielki może tam przechowywać środki odurzające. Podczas czynności mundurowi zabezpieczyli ponad 600 gram marihuany oraz 18 krzewów konopi, które były we wstępnej fazie suszenia. Część marihuany 27-letni mieszkaniec Krasnegostawu ukrył w piecu kaflowym. Rośliny o wysokości od 2,2 do 2,5 metra  suszyły się w pomieszczeniach użytkowych oraz na strychu domu.

   Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator. Policjanci sprawdzają czy mężczyzna nie dopuścił się innych przestępstw, w tym czy nie udzielał środków odurzających innym osobom oraz w jaki sposób wszedł w posiadanie zabronionych przedmiotów.

P.W.

Powrót na górę strony