Aktualności

Lubartów: Zatrzymani za handel i posiadanie narkotyków

Data publikacji 21.10.2016

Policjanci z Lubartowa zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o posiadanie i sprzedaż narkotyków. Zebrany przez mundurowych materiał dowodowy pozwolił na postawienie im zarzutów udzielenia innym osobom blisko 300 gram różnego rodzaju środków narkotycznych o wartości ponad 12 tysięcy złotych. Policjanci zabezpieczyli też blisko 30 gramów narkotyków – amfetaminy i marihuany.

Do pierwszych zatrzymań doszło przed kilkoma dniami na terenie Lubartowa. Kryminalni na podstawie materiałów operacyjnych dotarli do dwóch mieszkańców miasta podejrzanych o handel narkotykami. 40-latek i jego 27-letni kolega byli całkowicie zaskoczeni obecnością policjantów. W chwili zatrzymania posiadali przy sobie niewielkie ilości narkotyków – amfetaminy i marihuany. Następnego dnia policjanci zatrzymali kolejnych dwóch podejrzanych o udział w narkotycznym procederze. Byli to 24-letni mieszkaniec Lubartowa oraz 36-letni mieszkaniec gminy Niedźwiada. 

Podczas przeszukań miejsc zamieszkania zatrzymanych policjanci znaleźli blisko 30 gramów narkotyków – amfetaminy i marihuany.

Zebrany przez mundurowych materiał dowodowy pozwolił na postawienie zatrzymanym zarzutów udzielenia innym osobom w sumie blisko 300 gramów różnego rodzaju środków narkotycznych o wartości ponad 12 tysięcy złotych.  Decyzją  Prokuratora Rejonowego w Lubartowie trzej mieszkańcy Lubartowa zostali oddani pod dozór policji.

GP

Powrót na górę strony