Aktualności

Lublin: Nieodpowiedzialny tatuś w areszcie

Data publikacji 12.08.2016

Prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 21-letni ojciec, który opiekował się swoją 15-miesięczną córką. Na ul. Nowy Świat dziecko wypadło mu z rąk, uderzając głową o chodnik. Świadkowie zdarzenia poinformowali Policję. Dziecko trafiło do szpitala na badania, natomiast 21-letni nieodpowiedzialny tatuś został zatrzymany w policyjny areszcie. Policjanci z III komisariatu prowadzą postępowanie w kierunku narażenia dziecka na niebezpieczeństwo. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

   Do zdarzenia doszło wczoraj przed godzina 18.00 na ul. Nowy Świat. Oficera dyżurny lubelskiej Policji, otrzymał informację o mężczyźnie, któremu małe dziecko wypadło z rąk uderzając głową o chodnik. Na miejsce natychmiast został skierowany najbliższy patrol Policji. Okazało się że 21-lateni ojciec jest pijany. Miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

   15-miesięczna córka trafiła do szpitala na badania, natomiast jej pijany tatuś trafił do policyjnego aresztu. Policjanci z III komisariatu prowadzą postępowanie w kierunku narażenia dziecka na niebezpieczeństwo. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

AF.

Powrót na górę strony