Aktualności

Tomaszów Lub.: Odpowie za posiadanie środków odurzających i psychotropowych

Data publikacji 10.08.2016

Wczoraj policjanci patrolówki zatrzymali 21-latka który miał przy sobie 32 woreczki z marihuaną marihuany, woreczek amfetaminy i 11 woreczków z dopalaczem. Mieszkaniec Tomaszowa tłumaczył się, że wszystko co ma przy sobie, to jest na użytek własny. Marihuanę wyhodował sam, dopalacze kupił przez Internet, a amfetaminę dał mu jakiś mężczyzna, którego nie zna. Teraz odpowie przez sadem za posiadanie środków odurzających i psychotropowych.

   Wczoraj policjanci patrolując teren przy osiedlu Jana Pawła II  zauważyli, iż młody człowiek na ich widok nagle zaczął cos chować. W związku z tym wylegitymowali  mężczyznę. Od 21-letniego mieszkańca Tomaszowa było czuć woń marihuany dlatego też został przez funkcjonariuszy przeszukany. Jak się okazało posiadał przy sobie 32 woreczki z marihuaną, woreczek amfetaminy i 11 woreczków z dopalaczem.

   Na pytanie skąd ma to wszystko odpowiedział, że marihuanę sam wyhodował koło domu w szopie. Amfetaminę dostał od nieznanego mu mężczyzny, a dopalacze kupił przez Internet. Oczywiście powiedział, że ma to tylko na użytek własny. Teraz odpowie przez sądem za posiadanie środków odurzających i środków psychotropowych.

A.G.

Powrót na górę strony