Aktualności

Biłgoraj: Tragiczny wypadek

Data publikacji 02.08.2016

Wczoraj w godzinach wieczornych na trasie Biłgoraj – Frampol doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginęło dwóch młodych mieszkańców Biłgoraja w wieku 22 i 24-lat. Obaj jechali motocyklem. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

  Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letnia kobieta z gminy Potok Górny kierując peugeotem jechała od strony Biłgoraja w stronę Lublina. W miejscowości Gromada chciała skręcić na stację paliw. Z naprzeciwka na motorze m-ki Suzuki jechało dwóch młodych mężczyzn 22-latek i 24-latek obaj z Biłgoraja. Doszło do zderzenia  pojazdów skutkiem czego 22-latek pomimo podejmowanych prób reanimacji w wyniku odniesionych obrażeń zginął na miejscu, a jego 24-letni kolega zmarł w szpitalu. Kobieta była trzeźwa, nie odniosła poważnych obrażeń. Policja pod nadzorem prokuratury bada wszystkie okoliczności zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni i naszych umiejętności. Kierowco pamiętaj masz tylko jedno życie nie zostawiaj go na drodze i nie odbieraj go innym.

JK

Powrót na górę strony