Aktualności

Kraśnik: Nieostrożna jazda przyczyną groźnego zdarzenia

Data publikacji 06.07.2016

Uszkodzeniem 4 pojazdów i obrażeniami jednego z kierujących zakończyła się nieostrożna jazda kierującego golfem. Droga została zablokowana, ruch skierowano na zorganizowany objazd. Policjanci na miejscu prowadzą czynności związane z ustaleniem szczegółów zdarzenia.

   Dyżurny komendy w Kraśniku skierował patrol WRD na miejsce zdarzenia do miejscowości Urzędów. Na ulicy Partyzantów doszło do zderzenia czterech pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący VW golf nie zauważył, że poprzedzający go matiz rozpoczął hamowanie za pojazdem skręcającym w lewo i uderzył w tył  samochodu. Kierowca matiza stracił panowanie nad samochodem w wyniku czego uderzył w nadjeżdżający z przeciwka samochód dostawczy a następnie w pojazd stojący przy osi jezdni sygnalizujący skręt lewo na posesję.

    Cztery samochody zostały uszkodzone. Na miejsce zdarzenia przybyła Straż Pożarna i Pogotowie Ratunkowe. Pomocy lekarskiej wymagał kierujący matizem mężczyzna, który został przewieziony do szpitala na badania. Droga została zablokowana, zorganizowano objazd. Policjanci na miejscu ustalają okoliczności zdarzenia.   

J.M.

Powrót na górę strony