Aktualności

Kraśnik: Policjanci odnaleźli zaginioną 83-latkę

Data publikacji 25.06.2016

Kilka godzin po zgłoszeniu na plantacji malin, policjanci odnaleźli 83-letnią mieszkankę gm. Urzędów. Kobieta cierpi na zaniki pamięci. Jak wynikało z zawiadomienia 83-latka wyszła z domu około 12.00 i oddaliła się w nieznanym kierunku. W odległości 10 km od miejsca zamieszkania kobieta została odnaleziona przez policyjny patrol. Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia przebadała kobietę i bezpiecznie zawiozła do domu pod opiekę rodziny.

   Starsza kobieta zaginęła wczoraj. Jak wynikało ze zgłoszenia najbliższych, chorująca na zaniki pamięci 83 – letnia kobieta z gm. Urzędów wyszła z domu około godziny 12.00 udając się w nieznanym kierunku.

    Natychmiast po zgłoszeniu po godz. 23.00 funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Zaczynając od miejsca, w którym ostatni raz widziana była zaginiona kobieta, policjanci przeczesywali okolicę oraz pobliskie miejscowości.

    Po dwóch godzinach działań poszukiwawczych, 10 km od miejscowości Wierzbica, w oddali na polu wśród plantacji malin funkcjonariusze zauważyli osobę. Kiedy udali się w to miejsce, zastali starszą osobę odpowiadającą rysopisem zaginionej kobiecie. Była to poszukiwana 83-latka, która natychmiast uzyskała pomoc lekarską i decyzją lekarza karetką pogotowia została odwieziona do miejsca zamieszkania. Została bezpiecznie przekazana pod opiekę rodziny.

MW-B.

Powrót na górę strony