Aktualności

Kraśnik: Nieudana kradzież balsamów po goleniu

Data publikacji 16.06.2016

Trzy balsamy po goleniu o łącznej wartości około 70 zł. ukradł z jednego z kraśnickich marketów nieuczciwy klient. Uciekającego z łupem w ręku złodzieja zauważył będący po służbie policjant. Chwilę później rabuś był już w jego rękach. Skradziony przez 37-latka towar wrócił do sklepu, zaś sprawca usłyszał zarzut kradzieży.

Wczoraj koło godziny 15-tej dyżurny otrzymał zgłoszenie, że jakiś mężczyzna zabrał z półki sklepowej marketu przy ul. Urzędowskiej trzy balsamy po goleniu i wybiegł nie płacąc  za towar. Produkty warte były łącznie 70 zł.

Uciekającego w kierunku parkingu mężczyznę zauważył przechodzący tamtędy będący po służbie policjant z kraśnickiej komendy. Funkcjonariusz od razu podjął pościg i  po chwili sprawca znalazł się w jego rękach.

Sprawca został przekazany umundurowanym stróżom prawa.  37 – letni mieszkaniec Kraśnika, znany jest policjantom i notowany był wcześniej za podobne czyny. Mężczyzna przyznał się do popełnienia kradzieży, a towar w stanie nienaruszonym zwrócił  do sklepu.

Wkrótce za popełnione wykroczenie mężczyzna odpowie przed Sądem.

MW-B.

 

Powrót na górę strony