Aktualności

Lubartów: Po służbie odzyskał beczkę z piwem i zatrzymał złodzieja

Data publikacji 16.06.2016

Policjant po służbie zauważył dwóch mężczyzn niosących beczkę z piwem. Wspólnie z innymi osobami zatrzymał jednego z nich. Okazało się, że 50-litrów alkoholu zostało skradzione z pobliskiego ogródka piwnego. Zatrzymany 33-latek był pod działaniem 1,7 promila alkoholu.

W środę tuż przed godziną 23.00 na ulicy Kościuszki, będący po służbie policjant z Lubartowa zauważył dwóch mężczyzn niosących beczkę z piwem. Próbowali oni ukryć ją w rosnących nieopodal krzakach.

Niebawem okazało się, że z pobliskiego ogródka piwnego zginęła właśnie taka beczka z piwem. Policjant wraz ze swoim znajomym oraz właścicielem lokalu zatrzymali jednego ze złodziei. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Dęblina. W chwili zatrzymania był pod wpływem 1,7 promila alkoholu.

Odzyskana została też skradziona, 50-litrowa beczka z piwem, której wartość wyniosła ponad 600 złotych. Sprawca został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Obecnie policjanci poszukują drugiego ze złodziei. Za kradzież grozi do 5-lat pozbawienia wolności.

 

G.P.

Powrót na górę strony