Aktualności

Kraśnik: Nieszczęśliwy wypadek podczas zwożenia siana

Data publikacji 08.06.2016

Kraśniccy policjanci ustalają okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło wczoraj po południu w miejscowości Bystrzyca. 75-letnia kobieta spadła z przyczepy przewożącej siano. Kobieta doznała licznych obrażeń ciała.

     Wczoraj w godzinach popołudniowych dyżurny kraśnickiej komendy został powiadomiony o wypadku w miejscowości Bystrzyca. O zdarzeniu służby ratownicze powiadomił inny uczestnik ruchu, który zauważył na jezdni leżące siano, a na nim kobietę z widocznymi obrażeniami głowy. Na miejscu policjanci ustalili, że 75–letnia kobieta mieszkanka gminy Zakrzówek spadła z przyczepy, na której przewożone było siano. Przyczepa podpięta była do ciągnika rolniczego. Ciągnikiem kierował syn kobiety, był trzeźwy. Kobieta w wyniku upadku doznała licznych obrażeń ciała. Policjanci ustalają okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

     Policja przypomina. Okres zbiórki płodów rolnych to czas, kiedy szczególnie często dochodzi do wypadków podczas prac polowych. Ich przyczyną zwykle jest niezachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa, nieuwaga i zmęczenie. Nie podchodźmy do wykonywanych prac w sposób rutynowy. Zachowując zdrowy rozsądek i rozwagę miejmy świadomość grożących niebezpieczeństw, a to pozwoli nam się przed nimi ustrzec.

J.M.

Powrót na górę strony