Aktualności

Kraśnik: Zderzenie autobusu z rowerzystką

Data publikacji 02.06.2016

Kraśniccy policjanci ustalają szczegóły wypadku drogowego, do którego doszło dziś rano przed godziną 7:00 na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Krasińskiego w Kraśniku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący autobusem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu rowerzystce doprowadzając do zderzenia pojazdów. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafiła 61-letnia cyklistka. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło dziś rano około godziny 7:00 na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Krasińskiego. Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 54 – letni kierowca autobusu wyjeżdżając z ul. Sikorskiego na skrzyżowaniu z ul. Krasińskiego nie udzielił pierwszeństwa przejazdu rowerzystce doprowadzając do zderzenia pojazdów. Wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafiła 61-letnia mieszkanka Kraśnika.

Jak ustalili policjanci kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

MW-B.

Powrót na górę strony