Aktualności

Świdnik: Tragiczny wypadek w Stryjnie

Data publikacji 25.05.2016

Świdniccy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło dziś nad ranem w miejscowości Stryjno. W wyniku zdarzenia zmarł 65-letni mieszkaniec Piask kierujący dostawczym busem. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż jadący fordem transitem w stronę Piask kierowca z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Auto wielokrotnie dachowało zatrzymując się kilkadziesiąt metrów od drogi. Osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o osobisty kontakt z komendą w Świdniku lub telefon pod numerem telefonu 997 lub 81 749-42-10.

    Dzisiaj około godz. 4.40 dyżurny świdnickiej komendy powiadomiony został o rozbitym samochodzie znajdującym się poza drogą na trasie z Rybczewic do Piask w m. Stryjno. Na miejsce skierowane zostały patrole Policji oraz służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż jadący w stronę Piask dostawczy bus m-ki Ford Transit z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i po kilkukrotnym dachowaniu zatrzymał się w polu kilkadziesiąt metrów od drogi. Załoga karetki pogotowia podjęła próbę reanimacji 65-letniego kierowcy, jednak mężczyzna zmarł na miejscu na skutek doznanych obrażeń.

   Na miejscu zdarzenia Policja przeprowadziła czynności pod nadzorem prokuratora. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania. Osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdniku pod nr tel. 81-749-42-10 lub 997.

P.L.

Powrót na górę strony