Aktualności

Łęczna: Wypadek w miejscowości Podgłębokie gm. Cyców

Data publikacji 26.04.2016

Dzisiaj przed godz. 8.00 w miejscowości Podgłębokie gm. Cyców doszło do wypadku drogowego. Kierujący citroenem na skrzyżowaniu dróg nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Daewoo Nubira, a następnie uderzył w pojazd marki peugeot. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby zostały przewiezione do szpitali w Lublinie. Apelujemy o ostrożność na drogach.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 8.00 w miejscowości Podgłębokie gm. Cyców. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem marki Citroen 27 – letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego na skrzyżowaniu dróg K-82 i W – 829 nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 37 – letniej mieszkance gm. Cyców, kierującej pojazdem marki Daewoo Nubira doprowadzając do zderzenia, a następnie uderzył w pojazd marki Peugeot.

W wyniku tego zdarzenia 37 - letnia kierująca peugeotem, mieszkanka gm. Cyców oraz jej 11- letnia pasażerka zostały przewiezione do szpitali w Lublinie. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Kierującemu Citroenem policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia i apelują o ostrożność. Stosując się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowując szczególną uwagę można uniknąć wypadków
i kolizji
.

 

MK

Powrót na górę strony