Aktualności

Kraśnik: Trzej mężczyźni zatruli się nieznaną substancją.

Data publikacji 26.04.2016

Trzej mieszkańcy Annopola trafili do szpitala w Lublinie po zażyciu nieznanej substancji. Jak ustalili Policjanci mogły to być dopalacze. Do policyjnego aresztu trafił 19 letni mieszkaniec gminy Annopol, podejrzewany o sprzedaż groźnej substancji.

W czwartek (21.024.br). w Annopolu na rynku trzej znajdujący się tam mężczyźni zaczęli się dziwnie zachowywać. Z relacji świadków wynika, że byli bardzo pobudzeni, mieli halucynacje, a jeden stracił przytomność. Wezwano pogotowie ratunkowe, przybyły na miejsce lekarz podjął decyzje o przetransportowaniu mężczyzn do szpitala w Lublinie na oddział toksykologii. Z ustaleń policjantów wynika, że zażyli oni nieznaną substancję – najprawdopodobniej dopalacze – która mogła być groźna dla ich życia. 

Policjanci ustali osobę, która sprzedała mężczyznom groźny specyfik. Ustalenia operacyjne doprowadziły do zatrzymania 19 letniego mieszkańca gminy Annopol podejrzewanego o udzielenie niebezpiecznego środka. Dziś młody mężczyzna przebywający w policyjnym areszcie zostanie przesłuchany. Za udzielanie nielegalnych substancji grozi mu kara od 1 roku nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

JM

Powrót na górę strony