Aktualności

Biała Podlaska: Włamywacz ujęty przez sąsiada

Data publikacji 30.03.2016

19-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego trafił do policyjnego aresztu po tym jak wczoraj rano włamał się do domu przy ul. Łomaskiej w Białej Podlaskiej. Ukradł z niego kluczyki samochodu i usiłował odjechać stojącą na posesji skodą. Zrobił to jednak na tyle nieumiejętnie, że uderzył w bramę i został ujęty przez sąsiada.

    Do nieudanej próby przestępstwa doszło wczoraj przed świtem. Sprawca wybijając okno dostał się do wnętrza domu, zamieszkałego przez starszego mężczyznę, zabrał stamtąd kluczyki do zaparkowanej na posesji skody octavii i usiłował wyjechać nią na ulice. W trakcie cofania kierowca uderzył jednak w słupek bramy, powodując uszkodzenia samochodu, które uniemożliwiły mu dalszą jazdę. 

    Dobiegające z posesji hałasy zaniepokoiły sąsiada, który widząc obcego mężczyznę zatrzymał go i powiadomił Policję. Jak się okazało po przybyciu Policji, zatrzymany to 19-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, gdzie oczekuje na przedstawienie zarzutów.

J.J.

 

Powrót na górę strony