Aktualności

Biłgoraj: Kierowca awanturnik z promilami i bez uprawnień

Data publikacji 25.03.2016

Mając w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu ciągnikiem rolniczym przyjechał do sklepu po kolejny trunek. Widząc sprzeciw ekspedientki, wszczął awanturę. Powiadomieni policjanci zatrzymali pod sklepem awanturnika. Nietrzeźwym okazał się 20-latek z gm. Janów Lubelski. Jak się okazało, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Wkrótce mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj w miejscowości Bukowa do jednego ze sklepów przyjechał ciągnikiem mężczyzna, który chciał zakupić alkohol. Sprzedawczynie  z uwagi na jego stan,  nie chciały mu go sprzedać. Mężczyzna wszczął awanturę.

Na miejsce przyjechała załoga z Ruchu Drogowego, która kierującego ciągnikiem  przebadała na zawartość alkoholu. 20- latek z gm. Janów Lubelski miał w organizmie prawie 2.5 promila alkoholu.  Jak się okazało nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Wkrótce 20-latek odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości  bez uprawnień. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.


M.S.

Powrót na górę strony