Aktualności

Zamość: Spowodował wypadek. Miał 2 promile

Data publikacji 22.03.2016

Policjanci z Zamościa wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego jaki wydarzył się wczoraj na ul. Altanowej. Kierowca samochodu alfa romeo na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzając w prawidłowo jadącego volkswagena. Jak się okazało 33-letni kierowca alfy był nietrzeźwy. W organizmie miał 2 promile alkoholu. Do szpitala z urazami głowy i klatki piersiowej trafili obaj kierujący.

   Zdarzenie miało miejsce wczoraj kilkanaście minut przed godz. 12.00. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem alfa romeo 33-letni zamościanin, jadąc ul. Altanową w kierunku ul. Sienkiewicza, na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym volkswagenem. Tym autem kierował 52-latek z Zamościa. Do szpitala z urazami głowy i klatki piersiowej trafili obaj kierujący.

    Kierowca volkswagena był trzeźwy. Przeprowadzone natomiast badanie stanu trzeźwości 33-latka, pokazało w jego organizmie 2 promile alkoholu. Mundurowi zatrzymali mu uprawnienia do kierowania. Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg zdarzenia i apelują o trzeźwość za kierownicą!


J.K
 

Powrót na górę strony