Aktualności

Lublin: Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku przy ul. Lwowskiej

Data publikacji 16.03.2016

Lubelscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, jaki wydarzył się wczoraj wieczorem na przystanku autobusowym przy ul. Lwowskiej w Lublinie. Pasażerka jednego z autobusów ze zmiażdżoną nogą trafiła do szpitala po tym, jak wpadła pod jego koło. Wcześniej kobieta będąc na zewnątrz próbowała wyrwać torebkę, którą przytrzasnęły jej drzwi.

Do wypadku doszło po godz. 19.20 na  przystanku przy ul. Lwowskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie wynika, że tylnymi drzwiami autobusu wysiadała jedna z pasażerek. Kiedy była już na chodniku, okazało się, że  drzwi przycięły jej torebkę. W momencie, kiedy chciała ją wyrwać, kierowca ruszył . Kiedy 74-latka przewróciła się  na jezdnię, koło pojazdu przejechało po jej nodze.

Kierujący autobusem odjechał w dalszą trasę kierując się na zajezdnię przy ul. Gęsiej. Tam na miejscu policjanci sprawdzili stan trzeźwości tego kierowcy. Mężczyzna był trzeźwy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie widział zdarzenia.

Poszkodowana kobieta została przetransportowana do szpitala. Jej stan jest poważny, ma zmiażdżoną  nogę.

Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku. Funkcjonariusze  zwracają się także  z apelem do świadków tego zdarzenia o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3, lub kontakt telefoniczny pod nr 81 535-57-59 lub 997.

AK

 

 

 

 

Powrót na górę strony