Aktualności

Zamość: Rozbójnik aresztowany

Data publikacji 09.03.2016

Wczoraj sąd aresztował na trzy miesiące 20-letniego mieszkańca Zamościa, który dokonał rozboju na 40-letnim mężczyźnie. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na ul.Lwowskiej. Zamojscy kryminalni ustalili dwóch sprawców rozboju, w poniedziałek zatrzymali 20-latka, zatrzymanie drugiego jest kwestią czasu. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Zamojscy kryminalni zatrzymali 20-letniego sprawcę rozboju, wczoraj sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na trzy miesiące. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na ul.Lwowskiej.

Sprawcy pobili i kopali 40-letniego mieszkańca gm. Łabunie, a następnie zabrali mu telefon komórkowy, złoty łańcuszek i pieniądze. W wyniku pracy operacyjnej policjanci ustalili obydwu mężczyzn, w poniedziałek zatrzymali 20-latka, był wcześniej notowany za podobne przestępstwa, jest powiązany ze środowiskiem pseudokibiców.

Zatrzymanie drugiego jest kwestią czasu. Zgodnie z kodeksem karnym za dokonanie rozboju grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

DP

 

Powrót na górę strony