Aktualności

Zamość: Apelujemy o ostrożność na drodze!

Data publikacji 08.03.2016

Wczoraj na terenie powiatu zamojskiego doszło do ośmiu zdarzeń drogowych, najpoważniejszy w skutkach miał miejsce w miejscowości Wierzba po godz. 08.00, gdzie pasażer z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu został przewieziony do szpitala.

Przed godz. 10.00 na krajowej 17 w Kalinowicach zderzyły się trzy auta m-ki audi, bmw i toyota. Około godz. 11.00 w miejscowości Łapiguz samochód m-ki vw najechał na jadący przed nim pojazd m-ki audi. O godz. 11.40 w Łabuniach na łuku drogi volvo wypadło z trasy.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło o godz. 14.00 w Zamościu na ul.Dzieci Zamojszczyzny. 42-letni kierowca renault stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze uderzył w latarnię i zatrzymał się w parku linowym. Około godz. 15.30 w miejscowości Płoskie 56-letni kierujący volkswagenem golf nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w volkswagena sharan. Około godz. 17.30 w Zamościu na ul.Prusa 76-letni kierowca peugeota w wyniku nieprawidłowego manewru cofania uszkodził samochód m-ki citroen xara. O godz. 18.30 w miejscowości Lipsko Polesie samochód m-ki audi potrącił sarnę, która wbiegła na jezdnię.

Jak wynika z ustaleń policjantów drogówki w większości zdarzeń drogowych doszło na skutek niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Aura pogodowa i śliska nawierzchnia nie sprzyjają bezpieczeństwu. Apelujemy o większą czujność i ostrożność do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

DP

 

Powrót na górę strony