Aktualności

Ryki: Jechał bez uprawnień i po narkotykach

Data publikacji 08.03.2016

Za kierowanie samochodem pod wpływem środka odurzającego odpowie 34-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego. Samochód, którym jechał, został zatrzymany przez dęblińskich policjantów. Okazało się, że 34-latek nie ma uprawnień do kierowania i posiada przy sobie narkotyki. Grozi mu do 3 lat więzienia i zakaz kierowania pojazdami nawet do 10 lat.

Wczoraj w południe na jednej z ulic Dęblina policjanci tamtejszego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena golfa, którego kierowca, mieszkaniec woj. mazowieckiego,   znany jest  funkcjonariuszom. Okazało się, że  34-letni kierowca  nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Policjanci ujawnili także w pojeździe woreczek z amfetaminą.

Podczas kontroli uwagę funkcjonariuszy przykuło  zachowanie kierującego które, mogło wskazywać że  znajduje się pod wpływem narkotyków. Badanie narkotesterem dało  wynik pozytywny. Było jasne, że 34-lateka znajduje się pod wpływem środków odurzających.

Od mężczyzny pobrano krew do analizy. Za popełnione przestępstwa grozi mu  kara do 3 lat więzienia oraz zakaz kierowania pojazdami do lat 10.

 

Powrót na górę strony