Aktualności

Zamość: Wypadł z drogi i dachował

Data publikacji 07.03.2016

Zamojscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło po godz. 08.00 w miejscowości Wierzba. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący bmw na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, który wypadł z drogi i dachował. Dwaj mężczyźni w wieku 26 i 30 lat trafili do szpitala, obaj byli nietrzeźwi. Mundurowi ustalają, który z nich kierował autem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

     O godz. 8.22 dyżurny zamojskiej komendy otrzymał informację od Pogotowia Ratunkowego o zdarzeniu drogowym do którego doszło w miejscowości Wierzba. Policjanci drogówki ustalili wstępnie, że kierowca bmw na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, które wypadło z drogi i dachowało. Samochodem podróżowało dwóch mieszkańców gminy Stary Zamość.

     Mężczyźni byli w stanie nietrzeźwości (badanie wykazało u obydwu około 1,6 promila). Obydwaj trafili do szpitala, żaden z nich nie przyznaje się do kierowania. Zgodnie  z kodeksem karnym za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

D.P.

Powrót na górę strony