Aktualności

Tomaszów Lub.: Pożegnali się z mundurem

Data publikacji 17.02.2016

Dzisiaj pożegnaliśmy odchodzących na emeryturę policjantów. W obecności kadry kierowniczej jednostki, policjantów i pracowników cywilnych odbyło się uroczyste pożegnanie.

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim odbyło się oficjalne pożegnanie odchodzących na emeryturę policjantów. Z mundurem rozstali się podkom. Dariusz Nowosad, asp.szt. Mariusz Kielar, asp.szt. Jerzy Piasecki, asp.szt. Jan Bartosiewicz, st.asp. Dariusz Rzeszowski, st.asp. Andrzej Olchawa, mł.asp. Adam Borowicz. Za dotychczasową służbę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu tomaszowskiego policjantom dziękował Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Lubelskim, insp. Paweł Solarski. W uroczystości uczestniczyli z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Lubelskim mł.insp. Mirosław Wcisło oraz Naczelnicy i Kierownicy ogniw służbowych a także policjanci i pracownicy KPP w Tomaszowie Lubelskim.

Do podziękowań i życzeń dołączył również wiceprzewodniczący Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KPP w Tomaszowie Lubelskim kom. Franciszek Bosiak. Policjanci otrzymali upominki.

AG

Powrót na górę strony