Aktualności

Tomaszów Lub.: Narkotyki w samochodzie i pod bluzą

Data publikacji 17.02.2016

Tomaszowsy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające. U jednego z zatrzymanych narkotyki mundurowi znaleźli w samochodzie, a u drugiego pod bluzą. Obaj tomaszowianie byli już wielokrotnie karani za posiadanie nielegalnych substancji. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj rano tomaszowscy kryminalni otrzymali informację, że 22-letni mieszkaniec Tomaszowa posiada narkotyki. Operacyjni pojechali do jego miejsca zamieszkania, gdzie w samochodzie podczas przeszukania ujawnili metaamfetaminę.

Z kolei wieczorem patrolowcy zauważyli na ulicy mężczyznę który na ich widok szybko schował coś pod bluzę. Policjanci szybko zareagowali, tym bardziej, że znali 18-latka za wielokrotne wchodzenie w konflikty z prawem  Młody mężczyzna był bowiem  wielokrotnie karany za posiadanie narkotyków. Ich przypuszczenia były trafne, podczas przeszukania zabezpieczyli od mieszkańca Tomaszowa blisko 13 gram dopalaczy. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że substancję tą kupił w internecie.

Obaj mężczyźni byli już karani za posiadanie narkotyków. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

AG

Powrót na górę strony