Puławy: Przewoził 4-letnią córkę mając prawie 1,5 promila - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Puławy: Przewoził 4-letnią córkę mając prawie 1,5 promila

Data publikacji 22.01.2016

Wczoraj policjanci drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę opla, który na drodze zachowywał się bardzo nerwowo. Na widok radiowozu nagle skręcił wjeżdżając pod zakaz. Okazało się, że zachowanie kierowcy spowodowane tym, w jakim stanie się znajdował. 30-latek był nietrzeźwy. W organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu. Ponadto w samochodzie przewoził 4 letnią córkę. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka kara grzywny.

    Wczoraj w Puławach na ul. Wojska Polskiego policjanci drogówki zauważyli kierowcę opla, który na drodze zachowywał się nerwowo. Mężczyzna na widok radiowozu skręcił na plac, gdzie obowiązywał zakaz wjazdu, ponadto wprowadził pojazd w poślizg używając hamulca ręcznego.

   Po wylegitymowaniu oraz sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 33 latek z podpuławskiej miejscowości jest nietrzeźwy. W organizmie miał 1,4 promila alkoholu. Pasażerem w samochodzie była jego 4 letnia córka. Jeszcze wczoraj policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz wysoka grzywna.

MK