Aktualności

Hrubieszów: Przemarznięty 62-latek odnalazł się na strychu

Data publikacji 20.01.2016

Zaniepokojony mężczyzna wezwał wczoraj Policję. Mieszkaniec gm. Trzeszczany twierdził, że od kilku dni nie widział znajomego, który nie posiada stałego miejsca zamieszkania. Dzielnicowy z Posterunku Policji w Trzeszczanach odnalazł 62-latka na strychu jednego z bloków. Przemarznięty mężczyzna trafił do noclegowni dla bezdomnych.

Policjanci z Posterunku Policji w Trzeszczanach zostali poinformowani przez zaniepokojonego mieszkańca tej gminy o zaginięciu jego znajomego. Zgłaszający nie widział kompana od kilku dni i przejmował się jego losem, z uwagi na panujące bardzo niskie temperatury oraz to, że mężczyzna nie posiada stałego miejsca zamieszkania. 
Policjanci sprawdzali wszystkie możliwe miejsca, gdzie mógł przebywać mężczyzna. Dzielnicowy w Posterunku Policji w Trzeszczanach odnalazł przemarzniętego mężczyznę na strychu jednego z miejscowych bloków. 62-latek leżał na podłodze. W pomieszczeniu było bardzo zimno. Przemarznięty mężczyzna został odwieziony przez policjantów do noclegowni dla osób bezdomnych.
Policja apeluje aby nie przechodzić obojętne obok osób bezdomnych, pod wpływem alkoholu, szczególnie w te zimowe, mroźne dni. Jeden telefon może uratować osobę przed wychłodzeniem.
EK. 

 

Powrót na górę strony